Trustpilot 9.1 ud af 10 - Kunderne elsker vores gode service!

  

DELTACO fiberkabel LC LC

Varenummer: LCLC-25S_dk

På lager

329,00 DKK
shipping logos
Leveringstid
Vejl. leveringstid: 2-4 hverdage
Leveringstidsmuligheder
DAO PakkeShop(Nærmest) 30,00 DKK
DAO Hjemmelevering 46,00 DKK
GLS Erhverv(KUN erhversadresse) 46,25 DKK
Vis alle leveringsmuligheder

Vær den første til at bedømme dette produkt

Detaljer
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25m

Yderligere information
Product Specifications Vægt: 0,15 kg
Antal i kolli: 10
Producent: DELTACO
Indsend din bedømmelse

Du anmelder: DELTACO fiberkabel LC LC

Spørgsmål til dette produkt?

3 + 8 =