Trustpilot 9.1 ud af 10 - Kunderne elsker vores gode service!

  

5m LC-LC fiberkabel - 62,5/125 - OM1

Varenummer: LCLC-5M_dk

På lager

229,00 DKK
shipping logos
Leveringstid
Vejl. leveringstid: 2-4 hverdage
Leveringstidsmuligheder
DAO PakkeShop(Nærmest) 30,00 DKK
DAO Hjemmelevering 46,00 DKK
GLS Erhverv(KUN erhversadresse) 46,25 DKK
Vis alle leveringsmuligheder

Vær den første til at bedømme dette produkt

Detaljer
5m LC-LC fiberkabel, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m

 
Vægt: 0,04 kg

Producent: Deltaco
Produkt: 5m LC-LC fiberkabel

Yderligere information
PDF filer lclc-xm.pdf
Indsend din bedømmelse

Du anmelder: 5m LC-LC fiberkabel - 62,5/125 - OM1

Spørgsmål til dette produkt?

3 + 8 =